دانلود<پاورپوینت تاب اوری وعزت نفس>

دانلود پاورپوینت تاب اوری وعزت نفس,پاورپوینت تاب اوری وعزت نفس,تاب اوری وعزت نفس,پاورپوینت تاب اوری,پاورپوینت عزت نفس,تاب اوری وعزت نفس,تحقیق تاب اوری وعزت نفس,جزوه تاب اوری وعزت نفس, مقاله تاب اوری وعزت نفس,پاورپوینت تاب اوری وعزت نفس دارای33 اسلاید (ویژه رشته های روانشناسی) با ظاهری زیبا , متفاوت , مفید, مختصر و قابل ویرایش می باشد پاورپوینت تاب اوری وعزت نفس با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت تاب اوری وعزت نفس. هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .


دارای33 اسلاید (ویژه رشته های روانشناسی) با ظاهری زیبا ، متفاوت ، مفید، مختصر و قابل ویرایش می باشد.


فهرستمطالب:

تاب اوری وعزت نفس

مقدمه

تاب آوری یعنی چه؟

نمایش اسلاید

راز تندرست ماندن

ویژگی های اصلی افراد تاب آور

سایر ویژگیهای افراد تاب آور

مهارت های موثر در پرورش تاب آفرینی

خودآگاهی

نمایش اسلاید

ویژگیهای افراد رشد یافته از دیدگاه یونیسف

نمایش اسلاید

هوش هیجانی

نکاتی مهم درباره هوش هیجانی

خود پنداره مثبت

چرا خودپنداره مثبت اهمیت دارد

هدف مندی و تاب آوری


قسمتی از متن :

مقدمه

عزت نفس بالا یکی از مهم ترین عوامل رشد اجتماعی است . عزت نفس افراد متاثر از تجارب ، رویدادها و شرایط زندگی آنهاست . با این وجود عزت نفس چیزی است که افراد می توانند آن را توسعه بدهند و با کسب مهارت و تجربه آن را کنترل کنند. برای این کار هر کس باید بداند چه چیزی در او احساس خوب به وجود می آورد و سپس به گونه ای برنامه ریزی کند تا این نوع رویدادها در زندگی او اتفاق بیفتد.

تاب آوری یعنی چه؟

تاب آوری یعنی در شرایط آسیب زا پرورش یافتن ، آسیب ندیدن و به رشدی بیش از پیش دست یافتن. این مفهوم به فرایند بازگشت فرد به کارکرد عادی پس از یک رویداد استرس زا یا هیجان منفی نیز گفته می شود.فرایند تاب آوری محدود به دوره ی کودکی نیست و می تواند تا سالمندی نیز تداوم یابد . تاب آوری فقط فهرستی از ویژگیها نیست . تاب آوری نتیجه ی فرایندی تاب آفرینانه در زندگی واقعی است .