دانلود<پاورپوینت تاب آوری وعزت نفس>

دانلود پاورپوینت تاب آوری وعزت نفس ,پاورپوینت تاب آوری ,پاورپوینت عزت نفس ,تاب آوری وعزت نفس ,عزت نفس ,تاب آوری ,جزوه تاب آوری وعزت نفس ,تحقیق تاب آوری وعزت نفس پاورپوینت تاب آوری وعزت نفس با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت تاب آوری وعزت نفس. هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود پاورپوینت با موضوع تاب آوری وعزت نفس ، در قالب ppt و در 33 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:
مقدمه
تاب آوری یعنی چه
راز تندرست ماندنویژگی های اصلی افراد تاب آور
سایر ویژگیهای افراد تاب آور
عوامل موثر در رشد تاب آوری
مهارت های موثر در پرورش تاب آفرینی
خودآگاهی
هشت گام تا مثبت اندیشیهمدلی
وصیت چاپلینهوش هیجانی
روبان آبیخود پنداره مثبت
هشت گام برای هدف گذاری موثر و عالی
قسمتی از متن فایل:مقدمهعزت نفس بالا یکی از مهم ترین عوامل رشد اجتماعی است . عزت نفس افراد متاثر از تجارب ، رویدادها و شرایط زندگی آنهاست . با این وجود عزت نفس چیزی است که افراد می توانند آن را توسعه بدهند و با کسب مهارت و تجربه آن را کنترل کنند. برای این کار هر کس باید بداند چه چیزی در او احساس خوب به وجود می آورد و سپس به گونه ای برنامه ریزی کند تا این نوع رویدادها در زندگی او اتفاق بیفتد.
تاب آوری یعنی چهتاب آوری یعنی در شرایط آسیب زا پرورش یافتن ، آسیب ندیدن و به رشدی بیش از پیش دست یافتن. این مفهوم به فرایند بازگشت فرد به کارکرد عادی پس از یک رویداد استرس زا یا هیجان منفی نیز گفته می شود.فرایند تاب آوری محدود به دوره ی کودکی نیست و می تواند تا سالمندی نیز تداوم یابد . تاب آوری فقط فهرستی از ویژگیها نیست . تاب آوری نتیجه ی فرایندی تاب آفرینانه در زندگی واقعی است...