دانلود<پاورپوینت درباره کنترل کیفی دستگاههای سی تی اسکن>

پاورپوینت,کنترل کیفی دستگاههای سی تی اسکن,کنترل کیفی CT پاورپوینت درباره کنترل کیفی دستگاههای سی تی اسکن با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت درباره کنترل کیفی دستگاههای سی تی اسکن. هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در 136 اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید، مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

مقدمه

آزمون های کنترل کیفی

آزمون هاي كنترل كيفي

آزمون های بحرانيآزمون های پذيرشآزمون هاي دوره ایآزمون هاي ويژه تعمير و نگهداري آزمون هاي بحرانيآزمون هائی هستند که بمنظور اطمينان از وجود حفاظت لازم و كافي، براي كاركنان، بازديدكنندگان و بيماران، انجام می شود.این آزمو نها شامل بررسی نکات زیر است:عملكرد تجهيزات اشعه ايكس از نقطه نظر ايمنيعملكرد تجهيزات هشداردهندهكنترل شاخص ها ي مرتبط با پرتودهي آزمون هاي پذيرشبه مجموعه آزمون هاي كنترل كيفي قبل از بهره برداري اتلاق می گردد.هدف از آزمون های پذیرش:تائيد نصباطمينان از آماده بودن دستگاه براي استفاده كلينيكيتهيه مقادير پايه براي مقایسه با نتایج آزمون هاي دوره اي که بعدا انجام خواهد شد. اين آزمون ها علاوه بر آزمون های حفاظت در برابر اشعه و پارامتر هاي پرتودهي، شامل آزمون های ايمني مكانيكي و الكتريكي نيز مي شود. آزمون هاي دوره ايآزمون هايي هستند که باید بصورت پریودیک در دوره های زمانی معین انجام شوند. هدف از آزمون دوره ای:بررسی تغييرات پارامترهای فیزیکی دستگاه (که ممکن است در اثر گذشت زمان و استهلاک و یا تعمیرات، تغییر کرده باشند).

آزمون هاي پس از تعمير

آزمون هائی هستند که هر بار پس از تعمیر و یا تعویض قطعات موثر بر شرایط پرتودهي دستگاه انجام می شود.هدف از :اطمينان از ايمنی و عملكرد صحيح سيستم، پس ازتعمير ویا تعويض قطعات.آزمون های پس از تعمیر فقط شامل آزمون هائی میشود که نتایج آنها ممکن است تحت تاثیر تعمیرات انجام شده قرار گرفته باشد.